SLAVLJE NA KANTRIDI

Nogometaši Osijeka na korak do polufinala Kupa

23.11.2011 u 20:01

Nogometaši Osijeka napravili su veliki korak prema polufinalu Hrvatskog nogometnog kupa. U prvoj utakmici četvrtfinala odigranoj na Kantridi Osijek je slavio protiv Rijeke 2:1

Momčad Osijeka praktički je već jednom nogom u polufinalu Kupa nakon što su na Kantridi pobijedili Rijeku 2:1. Osječani su mogli i uvjerljivije slaviti, no domaćini su svoj počasni pogodak postigli u zadnjim trenucima utakmice.

Do pobjede Osijek je vodio Kvržić koji je postigao oba pogotka za goste. Prvi pogodak postigao je u 32. minuti, da bi u 87. povećao na 2:0. Rijeka je smanjila u 90. minuti preko Alfereza koji je bio siguran iz jedanaesterca.

Za sedam dana u Gradskom vrtu se igra uzvrat, a Riječani će morati dobro zapeti i napraviti pravi preokret ako se žele dokopati polufinala. U ranijem ogledu Hajduk je na Poljudu slavio protiv Zagreba, a u utorak je Cibalija u Vinkovcima svladala Vinogradar 2:1. Dinamo i Istra će svoje četvrtfinalne oglede igrati 22. veljače i 7. ožujka 2012. godine.