4:1 NA POLJUDU

Pogledajte kako je Hajduk razmontirao Slaven

25.09.2011 u 23:29

Nogometaši Hajduka u devetom su kolu MAXtv Prve lige na svom Poljudu pobijedili koprivnički Slaven Belupo 4:1. Iako su krenuli usporeno, 'bili' su uspjeli preokretom doći do pobjede

Hajduk se protiv Slaven Belupa pokazao kao momčad koja teško pali, ali kad krene, onda je nezaustavljiva. Naime, splitski je sastav već u devetoj minuti primio pogodak. Glavica je iz trka matirao Subašića. No, od tada pa do kraja utakmice domaćini su igrali sve jače i agresivnije, a posljedica svega bio je potpuni rezultatski preokret. Prvo je izjednačio Tomasov, vodstvo je donio Anas Sharbini, a pobjedu je potvrdio Lendrić. I ne samo to, uspjeli su igrači Hajduka još i promašiti jedanaesterac. Ipak se povratnik u momčad Ante Vukušić iskupio za promašeni jedanaesterac, pa je u 88. minuti postigao i četvrti gol za 'bile'.