OKRŠAJ 'SUSJEDA'

Pogledajte Rijekin preokret protiv Puljana

06.10.2012 u 23:00

U subotu su u večernjem terminu utakmicu 11. kola MAXtv prve lige odigrali Rijeka i Istra 1961, a pobjeda je pripala domaćinu koji je slavio 2:1

Rijeka se vratila na pobjednički put poslije teškog poraza u Vinkovcima, ali nije joj bilo lako. Puljani su poveli u 22. minuti iz jedanaesterca preko Bačelića-Grgića te su se sjajno odupirali napadima domaćina.

No u 36. minuti je isključen gostujući strateg Igor Pamić, a zatim se Kantrida razveselila. Nakon ubačaja Brezovca i pogreške obrane Istre 1961, priseban je bio Cesarec.

U nastavku je Rijeka pritisnula, posebice u završnici što joj se isplatilo u posljednjim minutama susreta. Prvo je Kreilach uzdrmao vratnicu, a nešto kasnije Datković je glavom donio pobjedu Rijeci.

Što se sve događalo na Kantridi i kako je Rijeka stigla do preokreta pogledajte u sažetku.