Kapertan modrih

Ademi zabio za naslov Dinama pa otkrio detalj iz svlačionice: Bilo je i grubih riječi

12.05.2024 u 07:52

Nakon što su nogometaši Dinama osigurali su svoj 25. naslov prvaka, pobjedom protiv Osijeka 1:0 u utakmici 34. kola SuperSport HNL-a, čekalo se što će reći kapetan i strijelac jedinog gola Arijan Ademi

Dva kola prije kraja ovosezonskog prvenstva nogometaši Dinama osigurali su naslov prvaka, a pobjednički gol zabio je kapetan Arijan Ademi u 72. minuti. Bolji scenariji Ademi nije mogao zamisliti…

'Bila je ovo jako teška sezona s puno turbulencija i teških poraza, na kraju izaći iz svega toga i osvojiti naslov... Za mene je ovo sigurno najslađi i najdraži naslov. Mislim da smo zasluženo uzeli trofej', kazao je nakon utakmice Ademi koji je uz ovacije Maksimira napustio igru prije završetka.

Kratko se Ademi osvrnuo na cijelu sezonu, neke kikseve, ali i na svoj učinak:

'Meni je najteža bila Lokomotiva, osjećali smo se spremni nakon priprema. Ni sam ne znam kako smo to izgubili, osjećali se moćno i na toj utakmici, ali što se sve događalo u tih pet minuta, teško je objasniti kako je sve otišlo u krivom smjeru. Neću pričati što je sve bilo u svlačionici, to ćemo ostaviti za nas. Bilo je i grubih riječi, ali neću govoriti o detaljima. Iskreno, nisam zadovoljan, ali dajem svoj maksimum u svakoj utakmici. Nisam ja Petković, nisam Oršić da stalno zabijam, ali nezadovoljan sam što sam promašio dosta zicera.'

VIDEO SAŽETAK:

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Očekivano, kao pravi kapetan Ademi je zahvalio navijačima koji su stalno bili uz njih:

'Bez podrške navijača u najtežim trenucima bilo bi teško. Želim da dođu u što većem broju na Kup. Zadnjih godina smo imali dosta situacija gdje su konkurenti bili blizu pa smo imali podršku s tribina, sad ih je možda bilo više, ali uvijek smo imali podršku.'