NAKON POBJEDE

Bjelica sijao od sreće, jedan igrač je dobio posebne pohvale: Čista desetka

23.10.2024 u 23:39

Trener Dinama Nenad Bjelica zbog kazne nije vodio ekipu Dinama s klupe u velikoj pobjedi Modrih na gostovanju kod Red Bull Salzburga 2:0

Nakon pobjede Bjelica je ovako prokomentirao susret.

'Čestitao svojoj ekipi na pobjedi. Apsolutno smo ju zaslužili. Držali smo cijelu utakmicu pod kontrolom. Defenzivno smo bili perfektni. Možda nam je u prvom poluvremenu falilo više agresivnosti u pravcu protivničkog gola, s više smo igrača morali ulaziti u protivnički šesnaesterac, ali smo to u drugom poluvremenu ispravili i na kraju zasluženo pobijedili.'

'Igrači su na terenu od prve minute primijenili sve što sam tražio. Htjeli smo preko bokova, Ogiware i Ristovskog, doći u prilike. Tako je pao i prvi gol. Treba i malo sreće, ali i kvalitete. A kvalitete stvarno imamo puno i to smo danas.'

Upitan za najbolje pojedince nabrojao je sve igrače, ali se kod jednog posebno zadržao:

'Mišić, čista desetka. Kako je kontrolirao sredinu terena, kao nas je odmarao kad je trebalo, bio je savršen'.

Za kraj je upitan da prokomentira dosadašnji sedam utakmica sa Salzburgom u kojima nije uspio doći do pobjede. Šest puta je gubio, jednom odigrao neriješeno.

'Najvažnije je zbog Dinama da smo pobijedili, a naravno da mi je drago da je neugodna tradicija prekinuta.'

• +7
Liga prvaka: Red Bull Salzburg - Dinamo, slavlja igrača Dinama Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic