nevjerojatno

Pogledajte gol škaricama u Prvoj nogometnoj ligi

13.09.2024 u 19:38

Iako su domaćini poveli spektakularnim potezom, Vukovar je u drugom poluvremenu uspio preokrenuti rezultat i odnijeti pobjedu.

U uzbudljivoj utakmici između NK Dubrava Tim Kabel i HNK Vukovar 1991, domaćin je poveo spektakularnim golom škaricama kojeg je postigao Dino Pavlek u 43. minuti. Ovaj prelijepi pogodak oduševio je publiku, postavivši domaćine u vodstvo na poluvremenu.

Međutim, Vukovar je pokazao snagu i u drugom poluvremenu preokrenuo rezultat. Toni Lun Bončina je izjednačio u 76. minuti, a samo pet minuta kasnije, Mateo Andačić je zabio pobjednički gol, osiguravši važnu pobjedu za gostujuću momčad.

Croatel/MAXSport Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAXSport

Andačiću je to bio četvrti pogodak u posljednje četiri utakmice, nastavljajući svoj niz u kojem je u svakoj utakmici postigao po jedan gol. U sljedećem kolu Vukovar će ugostiti Opatiju, koja je također ostvarila pobjedu rezultatom 2:1 protiv Jaruna, preokretom u drugom poluvremenu. S druge strane, Dubrava će iduće kolo igrati u gostima protiv Orijenta.