SUPERSPORT HNL

Carević nakon katastrofe protiv Hajduka: Ovo je naša realnost

06.10.2024 u 21:29

U posljednjem susretu 9. kola SuperSport HNL-a nogometaši Hajduka su na Poljudu svladali Šibenik 4-0 (2-0) čime su stigli na prvo mjesto ljestvice. Dalmatinski derbi prokomentirao je trener Šibenika Mario Carević

Hajduk je na Poljudu slavio s 4:0 u posljednjoj utakmici 9. kola SuperSport HNL-a. Nakon utakmice, svoje je dojmove iznio trener gostiju, Mario Carević.

'Ovo je naša realnost. Čestitam Hajduku na zasluženoj pobjedi. Napravili smo samo tri prekršaja. ako želiš u ovakvoj utakmici nadomjestiti kvalitetu, moraš biti agestivan. Pojedinci su bili impresionirani. Moramo se tući s protivnicima s kojima se možemo tući.'

'S Hajdukom ne možemo. Plan nam je pao u vodu u prvoj minuti. Promijenili smo malo sustav kasnije. Mislili smo isključiti Raitića iz kreacije i dozvoliti nekim drugim igračima da kreiraju. No on je stalno sebi kreirao prostor i stalno bio na lopti.'

'Možemo biti zadovoljni stanjem na tablici, ali ne i ovim zadnjim utakmicama. Moramo biti opasniji po gol, na tome moramo raditi. Bio sam u Hajduku 20 godina, bio mi je čudan osjećaj biti na drugoj strani. Bio ssam fokusiran samo na svoju momčad, no lijepo se bilo vratiti", rekao je Carević za MAXSport televiziju.

• +30
Hajduk - Šibenik (6.10.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Duje Klaric

Možemo biti zadovoljni stanjem na tablici, ali ne i ovim zadnjim utakmicama. Moramo biti opasniji po gol, na tome moramo raditi. Bio sam u Hajduku 20 godina, bio mi je čudan osjećaj biti na drugoj strani. Bio ssam fokusiran samo na svoju momčad, no lijepo se bilo vratiti", rekao je Carević za MAXSport.