Turska je dobro otvorila utakmicu, ali nisu realizirali svoju veliku šansu i Portugal je to kaznio golom Silve (21') i autogolom Akaydina (28'). U nastavku Fernandes je u 56. minuti zabio za 3:0 i riješio pitanje pobjednika

TURSKA: Bayindir; Celik, Akaydin, Bardakci, Kadioglu - Kokcu, Calhanoglu, Ayhan - Akgun, Alper Yilmaz, Akturkoglu

PORTUGAL: Diogo Costa; N. Mendes, Pepe, R. Dias, Cancelo - Palinha, Fernandes, Vitinha - Leao, B. Silva, Ronaldo

• +71
Turska - Portugal, Euro (22.6.2024.) Izvor: EPA / Autor: Christopher Neundorf
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade
  • 83'

83'

Portugal kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju
  • 75'

75'

Demiral je ušao umjesto ozlijeđenog Akaydina
  • 69'

69'

Kod Portugala Semedo je ušao umjesto Cancela
  • 63'

63'

Portugal natavlja dominirati i kratkim dodavanjima plete mrežu oko šesnaesterca Turske
  • 56'

56'

GOOOOL!! Nastavlja se dominacija Portugala! Ronaldo je ispratio sjajan pas i izašao je sam pred golmana, ali nesebično je uposlio Fernandesa koji je zabio za 3:0!