ZVEZDA - BENFICA 1:2

Crvena Zvezda izgubila; veliki promašaj za kraj u Beogradu

19.09.2024 u 20:55

Benfica je odnijela pobjedu na stadionu Rajko Mitić, svladavši Crvenu zvezdu rezultatom 2-1 u napetoj utakmici.

Portugalski velikan poveo je već u devetoj minuti zahvaljujući golu Kerema Akturkoglua. Ubrzana akcija započela je na krilu, gdje je Angel Di Maria asistirao Alexandru Bahu, koji je precizno ubacio loptu na drugu stativu, omogućivši Akturkogluu da bez poteškoća postigne gol.

Benfica je povećala svoje vodstvo u 29. minuti kada je Orkun Kökçü sjajno pogodio iz slobodnog udarca, čime su gosti bili korak bliže pobjedi.

Domaćin je unio neizvjesnost u završnici utakmice smanjivši rezultat u 86. minuti golom Felicija Milsona. Crvena zvezda je zaprijetila povratkom, ali u sudačkoj nadoknadi Benfica je mogla osigurati treći gol. Ipak, Zeki Amdouni je pogodio stativu, ostavljajući konačni rezultat 2-1 za Benficu.