psk_2

BAŠ UŽIVAJU

Francuzi jedva prošli, a puni sebe: Prekrasno je, odigrali smo veliku utakmicu

Francuska je s mršavih 1:0 i to autogolom Belgijca Jana Vertonghena u 85. minuti utakmice izborila četvrtfinale Eura

Iako u dosadašnjem dijelu natjecanja nisu ponudili ništa posebno, Francuzi uživaju u rezultatu, a čini se i svojoj igri:

Raspored i rezultati Eura 2024.

'Prekrasno je, odigrali smo veliku utakmicu. Bilo je tijesno, ali smo uživali u posjedu i imali smo više prilika.Naravno, puno smo i promašivali, ali napravili smo puno dobrih stvari. Moramo uživati ​​u tome, to je veliko postignuće. Mi smo u četvrtfinalu, oni idu kući', rekao je nakon utakmice s Belgijom izbornik Francuske Didier Deschamps.

Slično razmišlja i Randal Kolo Muani koji je u 85. minuti slab i traljav udarac, ali je lopta pogodila belgijskog braniča Jana Vertonghena i prevarila golmana.