Uzvratnu utakmicu drugog pretkola Europske lige u Sofiji igrali su Levski i Hajduk. Hrvatski predstavnik obranio je 1:0 iz prve utakmice te slavio sa 2:1. Osijeka je poražen kod Luzerna 2:1, ali je isto prošao dalje zahvaljujući 2:0 slavlju iz prvih 90 minuta

Levski: Mitrev, Goranov, Pirgov, Jablonski, Cvetković, Rosu, Panajotov, Narh, Gomez, Prochazka, Mapuku

Hajduk: Stipica, Tudor, Nižić, Lopez, Memolla, Radošević, Savvas, Hamza, Vlašić, Erceg, Futacs

• 90'

90'

Kraj i utakmice u Luzernu, Osijek je izgubio 2:1, ali je prošao dalje zahvaljujući pobjedi od 2:0 iz prve utakmice
  • 90'

90'

Kraj utakmice u ofiji, zaslužena pobjeda Hajduka
  • 86'

86'

GOOOL - Prelijep gol Ercega sa 16 metara
  • 85'

85'

Nije ovo dan Futacs, opet je promašio zicer s desetak metara
  • 80'

80'

GOOOL - Ohandza je sve napravio, a pomilovala ga je i sreća, vagao je čuvara i zatim pucao, a lopta je na tom putu udarila braniča Levskog u nogu i prebacila nemoćnog Mitreva
  • 72'

72'

GOOOL - Na utakmici u Luzernu Osijek je smanjio na 2:1 u 72. minuti preko Ejupija i sada on ima veliku prednost, jer Švicarci moraju zabiti još dva ukoliko žele dalje.
  • 69'

69'

GOOOL - Mitrev je opet skinuo udarac Ercegu, a u polukontri poslije ubačaja s desne strabne Bus je pogodio za vodstvo domaćina
  • 62'

62'

GOOOL na utakmici u Luzernu novi pogodak u osječkoj mreži, opet taj Jurić, bivši igrač Lokomotive, to je 62. minuta, sada je 2:0, a to je rezultat koji nas vodi u produžetke
  • 59'

59'

Ni iz devetog kornera za Hajduk nije bilo prave situacije za gol
  • 50'

50'

Ovo je nevjerojatno, sjajna akcija Hajduka, udarac Ercega i loptu je na gol liniji zaustavio Futacs pa je dosuđeno zaleđe, zicer bad zicerima 'obranio' je napadač Hajduka