Hajduk je odigrao čak solidno prvo poluvrijeme, ali gosti iz Slovačke su autogolom Šarlije u 6. minuti poveli. U drugom poluvremenu Bijeli su se ugasili i Gattusova momčad je doživjela jedan od najšokantnijih poraza u povijesti kluba

HAJDUK: Lučić - Moufi, Uremović, Šarlija, Melnjak - Rakitić, Pukštas -Sanyang - Livaja, Sahiti - Trajkovski

RUŽOMBEROK: Fruhwald - Gabriel, Maly, Mojžiš - Gomola, Lavrinčik, Luteran, Madlenak - Hladik, Chrien, Domonkos

3. pretkolo Konferencijske lige, Hajduk - Ružomberok (Šansa Melnjaka, 39') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +53
Hajduk - Ružomberok, Konferencijska liga, 3. pretkolo, 15.8.2024. Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
3. pretkolo Konferencijske lige, Hajduk - Ružomberok 0:1 (Šarlija ag, 8') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +11
Hajduk navijači Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 6 minuta sudačke nadoknade

• 85'

85'

Nova promjena, Antunović je ušao umjesto Moufia

• 80'

80'

Hajduk plete mrežu oko šesnaesterca gostiju, ali nije ostalo puno vremena

• 77'

77'

Nove zamjena kod Hajduka, Durdov i Krovinović su ušli umjesto Sahitija i Rakitića

• 73'

73'

Livaja se opet najbolje snašao u šesnaestercu nakon ubačaja iz kornera, ali nije bio precizan

• 71'

71'

Kalik je uposlio Šarliju koji je pucao s 12 metara, ali obrana je blokirala udarac