serie a

Igor Tudor je početkom tjedna prodao Nikolu Kalinića Hajduku pa danas razbio Udinese 4:0

13.02.2022 u 19:09

Nogometaši Verone, koje vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, u susretu su 25. kola talijanskog prvenstva kao domaćini uvjerljivo svladali Udinese 4:0

Utakmica je usmjerena već u 2. minuti kad je Depaoli postigao prvi gol, do odlaska na odmor Barak je u 31. minuti povisio na 2:0, a u nastavku su Caprari u 66. i Tameze u 84. potvrdili uvjerljivu 4:0 pobjedu Verone.

Podsjetimo, Verona je početkom tjedna Hajduku prodala svog napadača Nikolu Kalinića, no dojam je da će se momčad Igora Tudora snaći i bez njegove pomoći.

Boško Šutalo ostao je na klupi Verone, a Filip Benković na klupi Udinesea.

Verona je deveta na ljestvici s 36 bodova, koliko ima i osma Fiorentina, dok je Udinese 14. s 27 bodova.

• +6
Hellas Verona - Udinese, Serie A, 13.2.2022. Izvor: EPA / Autor: EMANUELE PENNACCHIO

U susretu posljednje dvije momčadi na ljestvici Genoa i Salernitana su odigrali 1:1. Domaće je u prednost doveo Drestro (32), no Bonazzoli (45+1) je izjednačio na konačnih 1:1. Genoa je ostala 19. s 15 bodova, dok je Salernitana na dnu s 12 bodova, dok 17. Venezia i 18. Cagliari imaju po 21.

Milan Badelj igrao je za Genou do 80. minute.

Ranije u nedjelju Milan je minimalnom 1:0 pobjedom protiv Sampdorije preuzeo vrh ljestvice. Jedini gol na utakmici postigao je Rafael Leao u 8. minuti.

Ante Rebić igrao je od 57. minute za Milan, koji sada ima 55 bodova, jedan više uz utakmicu više od drugog Intera, a dva više od trećeg Napolija. Sampdoria je 16. s 23 boda.