hrvatska reprezentacija

Igrač Poljske u poluvremenu došao do Perišića. Evo što je od njega tražio

16.10.2024 u 10:18

Hrvatska je u susretu 4. kola Lige nacija odigrala 3:3 s Poljskom u Varšavi.

Poljaci su poveli u 5. minuti golom Piotra Zielinskog da bi Hrvatska od 20. do 26. minute zabila tri gola i preko Borne Sose, Petra Sučića i Martina Baturine došla do preokreta. No, Poljaci su preko Nicole Zalewskog u 45. smanjili na 2:3, a bod im je donio Sebastian Szymanski u 68. minuti.

Neobična situacija dogodila se u poluvremenu utakmice. Zalewski, koji je malo prije kraja poluvremena zabio na 3:2 došao je do Ivana Perišića dok su igrači odlazili na odmor. Nešto su kratko pričali, a nakon toga je Perišić skinuo dres i dao ga poljskom igraču. Tu situaciju pogledajte OVDJE.

Inače, igračima se za svaku utakmicu tiskaju dva dresa pa je hrvatski reprezentativac u poluvremenu obukao drugi i nastavio utakmicu.