ht prva liga - 19. kolo

Inter zabio u 32. sekundi, Cibalia vodila ali sva tri boda ostaju u Zaprešiću

08.12.2017 u 19:54

U prvoj utakmici 19. kola Hrvatski Telekom Prve lige zaprešički Inter na svom je stadionu svladao Cibaliju 3:2

Ni u trećem međusobnom ogledu ove sezone Cibalia nije uspjela uzeti ni boda zapreiščkom Interu.

Domaćini su poveli već u 32. sekundi dvoboja, kada je Vlatko Blažević odlično reagirao na Andrićev ubačaj.

Cibalia je vrlo brzo uzvratila, a strijelac u 10. minuti za 1:1 bio je Ivan Galić. U samoj završnici prvog dijela, odnosno u sudačkoj nadoknadi, isti je igrač nakon Plumova ubačaja iz kuta glavom pogodio za 1:2 i vodstvo Cibalije.

• +2
Inter - Cibalia (19. kolo, HT Prva liga) Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic / CROPIX

U drugom dijelu Inter je krenuo po izjednačenje a već u 50. minuti, nakon dosuđenog kaznenog udarca Andrić je zabio s 11 metara za 2:2.

U 68. minuti Zvonimir Milić zaradio je drugi žuti, odnosno isključujući karton te je Bartolovićeva momčad do kraja utakmice igrala s igračem manje.

A tu brojčanu prednost Vlatko Blažević naplatio je u 70. minuti, kada je na ubačaj Boseca glavom matirao Šubarića za konačnih 3:2 i pobjedu Intera.