RIJEKA - DINAMO 1:1

Jakirović otkrio na što je upozorio igrače na poluvremenu derbija s Rijekom

01.09.2024 u 23:06

Dinamo je nakon pet kola i dalje neporažen u SuperSport HNL-u. Hrvatski prvak na gostovanju kod Rijeke odigrao je 1:1.

'Dobro smo ušli u utakmicu, kontrolirali sve, onda smo imali dvije dobre prilike preko Baturine. Pred kraj prvog dijela smo izgubili energiju i tu je Rijeka pritisnula', rekao je Dinamov trener Sergej Jakirović za MAXSport.

'Upozorio sam na poluvremenu da je sljedećih 10-15 minuta ključno jer Rijeka zna stisnuti na domaćem terenu, ali primili smo gol. Nije lako igrati na Rujevici', dodao je Jakirović čija je momčad u srijedu izborila plasman u Ligu prvaka.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

'Sigurno je došlo do emotivnog pražnjenja nakon plasmana u Ligu prvaka. Imali smo dosta problema, Ogiwara, Pierre-Gabriel, Ristovski se vratio... Bitno je dobro se odmoriti i pripremiti najbolje što možemo za derbi s Hajdukom.'