PREMIER LIGA

Kakav majstor Joško Gvardiol; zabio dva gola za dolazak Cityja na vrh

11.05.2024 u 15:05

Nogometaši Manchester Cityja nastavljaju utrku za naslov prvaka. U ovom kolu Guardiolina momčad gostovala je kod Fulhama, a Joško Gvardiol zabio je dva gola u pobjedi 4:0. Prvi i treći, drugi je zabio Foden, a četvrti Alvarez

Momčad Manchester Cityja nastavlja svoju utrku s Arsenalom za naslov engleskog prvaka.

U ovom kolu Gvardiol, Kovačić i društvo gostovali su kod Fulhama, a za goste je odlično krenulo već u 13. minuti.

Strijelac gola na asistenciju De Bruynea bio je naš Joško Gvardiol.

Belgijski nogometaš i Gvardiol odigrali su dupli pas, nakon čega se Hrvat probio prema sredini terena i tamo je desnom nogom matirao vratara domaćih, Lena.

U drugom dijelu nastavio je City u istom ritmu, a Foden je u 59. minuti povećao na 2:0

U 71. minuti, na asistenciju Bernarda Silve, Gvardiol je zabio svoj drugi gol na ovoj utakmici. Tko zna, da je Haaland u 60. minuti možda bio i manje sebičan, sad bi pisali o Gvardiolom hat-tricku. No, dobro je i ovako...

Gvardiol je u zadnjih sedam utakmica zabio već pet golova.

Mateo Kovačić igrao je do 82. minute, dok je Gvardiol odigrao svih 90 minuta.

Na kraju je bilo 4:0 za Građane, a četvrti gol za Guardiolinu momčad, koja je sada na vrhu tablice, postigao je Alvarez u sudačkoj nadoknadi, nakon što je realizirao kazneni udarac.