VATRENI GRAĐANI

Kako li je samo Mateo Kovačić nahvalio Joška Gvardiola

11.05.2024 u 19:26

U 37. kolu Premier lige, Manchester City je ostvario pobjedu od 4:0 protiv Fulhama na gostujućem terenu, pri čemu je dvostruki strijelac bio hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol. Evo kako je njegovu igru prokomentirao suigrač Mateo Kovačić

Gvardiol, koji je prošle godine stigao u City za rekordnih 90 milijuna eura iz RB Leipziga, postigao je golove za 1:0 u 13. i 3:0 u 71. minuti, na asistencije Kevina de Bruynea i Bernarda Silve.

Phil Foden je također postigao gol u 59. minuti, dok je Gvardiolu u dubokoj sudačkoj nadoknadi bila ponuđena prilika za hat-trick iz kaznenog udarca.

Međutim, odlučio je prepustiti izvođenje Argentincu Julianu Alvarezu, koji je postigao četvrti gol za konačnih 4:0. Mateo Kovačić, drugi hrvatski reprezentativac, također je bio u početnom sastavu Cityja i igrao je do 82. minute.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Arenasport/YouTube