nešto neviđeno

Kapetan Uniteda zaradio dva crvena kartona u dvije utakmice; Maguire 'heroj' na kraju

03.10.2024 u 23:07

U drugom kolu Europske lige gledali smo pravi nogometni spektakl između Porta i Manchester Uniteda, koji je završio dramatičnih 3:3.

U drugom kolu Europske lige, Porto je igrao izjednačeno s Manchester Unitedom s rezultatom 3:3, nakon drame u zadnjim trenucima. Crveni vragovi poveli su već u 7. minuti zahvaljujući golu Marcusa Rashforda, a prednost je udvostručio Rasmus Højlund u 20. minuti.

Međutim, Porto se vratio u igru golovima Pepêa u 27. minuti i Omorodiona, koji je zabio dvaput u razmaku od 16 minuta, u 34. i 50. minuti, donoseći potpuni preokret. Bruno Fernandes je dobio crveni karton u 81. minuti te mu je to drugi crveni karton u dvije utakmice jer je 'pocrvenio' i u ligaškom derbiju protiv Tottenhama prošli vikend.

I kad se činilo da će Porto odnijeti sva tri boda, neočekivani heroj za Manchester United bio je Harry Maguire, koji je u 90+2 minuti postigao gol i osigurao barem jedan bod svojoj momčadi.