O SUCU NI SLOVA

Kek: Kada pobijediš na ovakav način...

06.03.2016 u 20:14

Nogometaši Rijeke u dramatičnoj su završnici svladali Osijek s 2:1. Od 52. minute domačini su vodili 1:0, a onda je u zadnjim sekundama dvoboja sudac Jović dosudio penal za goste. Već se igrala sudačka nadoknada kada je Bezjak pogodio za sva tri boda Rijeci

Matjaž Kek imao je pomiješane osjećaje nakon pobjede protiv Osijeka u 26. kolu MAXtv Prve lige.

S jedne strane Rijeka je otvorila priliku Osijeku da se vrati u utakmicu, ali i s druge strane pokazala karakter i golom Bezjaka u drugoj minuti sudačke nadoknade stigla do bodova.

'Zasluženo smo pobijedili. Kada pobijediš na ovakav način pomazi te i sreća, ali prije svega vjera igrača da mogu doći do pobjede. Previše smo nervozni bili kroz utakmicu, previše smo vremena trošili na rasprave. Čestitke igračima što su dobili ovu utakmicu', rekao je Matjaž Kek, trener Rijeke.