SKUPINA D

Kolumbija dominantna, Grci sretno do Kostarike!

24.06.2014 u 22:00

Kolumbija je osvojila svih devet bodova pa ih u osmini finala čeka sudar protiv Urugvaja, dok su Grci pogotkom u posljednjim sekundama došli do osmine finala protiv Grčke

Obala Bjelokosti - Grčka 1:2
Kolumbija - Japan 4:1

90'- utakmica je gotova! U drugoj utakmici, Grci su pogotkom s bijele točke na samom kraju došli do drugog mjesta
89'- nakon nekoliko proigravanja za suirače, James Rodriguez potpuno je izneredio obranu i postigao gol za 4:1!
84'- kakva gesta Pekermana! Dao je posljednjih nekoliko minuta zamjenskom vrataru Mondragonu, koji je tako s 43 godine postao najstariji igrač ikad nastupio na SP-u
82'- gotovo je! Martinez daje svoj drugi gol i osigurava pobjedu Kolumbijaca
80'- još deset minuta do kraja, Japancima treba pobjeda
66'- još jedan veliki promašaj Okuba nakon prodora Japanaca po desnoj strani
57'- GOLLLLLLLLL! Inicijative Kolumbije urodila je plodom - pogodio je Martinez!
54'- velika prilika za Carbonera nakon odličnog slobodnog udarca Jamesa Rodrigueza. Kolumbijac se nije snašao
46'-počelo je drugo poluvrijeme...

45'- poluvrijeme je gotovo. Igra je bila živa, završilo je remijem...
45'- GOLLLLLLLLLL! Okazaki je poentirao lijepim pogotkom glavom iz pada
42'- u jeku napada Japanaca, Martinez promašuje pravog zicera nakon povratne lopte Ramosa
33'- iz slobodnog udarca s dobre pozicije, Honda tuče tik pored vratnice
26'- odličan udarac Kagawe s distance, ali brani Ospina
16'- Kolumbija vodi! GOLLLLLLLLLL! Iz kaznenog udarca poentirao je Cuadrado, jedan od najboljih igrača ovog SP-a
9'- Okubo je odlično primio loptu u 16-ercu, ali njegov je udarac bio blokiran
5'- Kolumbija je bolje počela, no još neka izrazitih prilika
0'- utakmica je počela...

Japan: Kawashima; Uchida, Konno, Yoshida, Nagatomo; Aoyama, Hasebe; Kagawa, Honda, Okazaki; Okubo
Kolumbija: Ospina; Arias, Balanta, Valdes, Armero; Cuadrado, Guarin, Mejia, Quintero; Martinez, Ramos