DINAMO - MONACO 2:2

L'Equipe izabrao najgoreg igača Dinama: 'Trebao je dobiti crveni u prvom poluvremenu'

03.10.2024 u 08:00

Dinamo je u završnici utakmice drugog kola Lige prvaka prosuo dva gola prednosti protiv Monaca (2:2).

Francuski L'Equipe nakon utakmice u Maksimiru nahvalio je Martina Baturinu i Petra Sučića, Dinamove strijelce.

'Baturina (ocjena 8) svakim potezom je nanosio štetu Monacu. Bio je asistent za prvi gol Sučiću (6) koji je pokazao nevjerojatnu mirnoću lobom za 1:0, a onda je sjajno sam zabio ljevicom za 2:0. Baturina i Sučić su pokazali raskošan talent', piše L'Equipe.

Kao najlošijeg pojedinca Dinama Francuzi su izdvojili kapetana Arijana Ademija.

'Ademi (ocjena 3) trebao je biti isključen prije poluvremena. Dinamo je ostao bez pobjede kiksom Nevistića (4) i penalom Bernauera (4) koji se mogao izbjeći. Theophile-Catherine (6) i Pierre-Gabriel (6) bili su suvereni u duelima i aktivni.'