supersport hnl

Lamine udvostručio vodstvo i stavio 'točku na i' protiv Slavena; pogledajte gol!

24.08.2024 u 20:31

Varaždin je u četvrtom kolu Supersport HNL-a upisao svoju prvu pobjedu u sezoni, svladavši Slaven Belupo rezultatom 2:0 pred domaćom publikom.

Nakon tri kola bez pobjede, domaćini su konačno pronašli put do sva tri boda. Nakon opreznog prvog poluvremena, Varaždin je pojačao pritisak u nastavku. Michele Šego, bivši napadač Hajduka, probio je obranu gostiju u 64. minuti i doveo Varaždin u vodstvo.

• +33
Varaždin - Slaven Belupo (24.8.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Prednost je udvostručio Lamine Ba, koji je u 78. minuti postigao drugi gol, postavivši konačan rezultat i osiguravši svom klubu prvu pobjedu u novoj sezoni.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Ova pobjeda je značajan korak naprijed za Varaždin, dok će Slaven Belupo morati tražiti načine kako poboljšati svoju formu u nastavku prvenstva.