klasik super lige

Letica u trileru švicarske lige primio četiri gola; zamalo čudesno preokrenuli!

04.08.2024 u 19:44

U susretu 3. kola švicarskog nogometnog prvenstva, Lausanne za koju brani hrvatski vratar Karlo Letica je kod kuće izgubila sa 3-4 od St. Gallena.

Drugi je to poraz Lausanne na startu prvenstva uz jednu pobjedu, dok je St.Gallen upisao drugu pobjedu uz jedan poraz.

Gosti su poveli već u prvoj minuti golom Isaaca Schmidta, da bi u 20. minuti Willem Geubbels zabio za 2-0. Sedam minuta kasnije gosti su zabili i treći gol, ali je Okoroji pogodio vlastitu mrežu smanjivši na 1-2.

St.Gallen je golovima Chadraca Akola (50. minuta) i Moustaphe Cissea (70. minuta) poveo sa 4-1, da bi Lausanne smanjila preko Noe Dussenea (78. minuta) i Foussenija Diabate (80. minuta).

Bivši vratar splitskog Hajduka je u Lausanne stigao 2023. iz rumunjskog Hermannstadta. Bio je i član Rudeša, Club Bruggea, SPAL-a, Sampdorije i CFR Cluja.

Nakon tri kola na vrhu ljestvice su Lugano i Servette sa po devet bodova.