Obje ekipe su stvarale šanse ali, Varaždin je bio konkretniji i golovima Mitrovskog (19') i Brodića (22') su poveli 2:0. U nastavku Lokomotiva se dva puta vraćala golom Kalaice (59') za 2:1 pa nakon pogotka Brodića (65'), Stojković je zabio dva gola (71', 11m 79') za konačnih 3:3

LOKOMOTIVA: Čavlina - Vranjković, Mersinaj, Kalaica, Milićević - Bubanja, Marić - Kanižaj, Kačavenda, Stojković - Tuci

VARAŽDIN: Zelenika - Škaričić, Pellumbi, Jelenić, Boršić - Pilj, Mitrovski, Elezi - Brodić, Belcar, Šego

• +6
3.kolo SuperSport HNL-a: Lokomotiva - Varaždin, 4.8.2023. Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic
3. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Varaždin 3:3 (Stojković, 79') Izvor: Pixsell / Autor: Croatel/MAX Sport
3. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Varaždin 2:3 (Stojković, 71') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
3. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Varaždin 1:3 (Brodić, 65') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
3. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Varaždin 1:2 (Kalaica, 59') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
3. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Varaždin 0:1 (Mitrovski, 19') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade
  • 89'

89'

Vranjković je dobio žuti karton zbog prigovora
  • 87'

87'

Kod Varaždina izlazi Šego, a u igri je Ante Vukušić
  • 87'

87'

Nova promjena u Lokomotivi, izašao je Kanižaj, a ušao Krivak
  • 85'

85'

Kakva šansa za Varaždin! Postonjski je majstorski pucao iz slobodnog udarca s nekih 20-tak metara i stativa je spasila Lokomotivu
  • 78'

78'

GOOOOL!! Stojković je siguran s 11 metara i zabio je za 3:3!
  • 77'

77'

Penal za Lokomotivu! Miličević je srušen u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu
  • 73'

73'

Tri izmjene u momčadi Varaždina. Iz igre su izašli Belcar, Škaričić i Mitrovski, a u igri su Postonjski, Pajić i Nekić.
  • 71'

71'

GOOOOL!! Novi pogodak Lokosa! Kačavenda je našao Stojkovića u šesnaestercu, koji je hladnokrvno pospremio loptu u mrežu za 3:2