hrvatski nogometaši

Majer zaigrao nakon dva mjeseca, Wolfsburgu bod u gostima

26.10.2024 u 18:17

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer nije igrao od 31. kolovoza zbog ozljede gležnja, ali se sad oporavio i vratio se na teren.

Wolfsburg je u 8. kolu Bundeslige odigrao bez golova u gostima kod St. Paulija i barem malo se odmaknu od dna tablice. Lovro Majer u igru je ušao u 78. minuti umjesto Jonasa Winda, a u nadoknadi je dobio žuti karton.

Majeru je to bio prvi nastup nakon dva mjeseca i utakmice u gostima kod Holsteina, a to je i dobra vijest za hrvatskog izbornika Zlatka Dalića uoči zadnja dva kola Lige nacija.

Na ostalim susretima Augsburg je s 2:1 iznenadio Borussiju, a istim rezultatom Stuttgart je pobijedio Holstein. Leipzig je u drugom poluvremenu nadoknadio zaostatak protiv Freiburga i slavio 3:1.