NIŠTA OD LIGE PRVAKA

Nevjerojatna glupost braniča uništila snove Partizana!

07.08.2014 u 10:09

Beogradski Partizan, nakon što je prvu utakmicu protiv Ludogorca odigrao 0:0, gubio je 0:2 da bi stvari vratio na 2:2. Taman kad se činilo da stvari idu na njihov mlin, stoper Trajković napravio je rijetko viđenu glupost i tako značajno smanjio šanse svojoj momčadi

Prošle je sezone Ludogorec, ali tada vrlo uvjerljivo, iz Lige prvaka izbacio Partizan, a ove godine stvar se ponovila. Velilki šok za Partizan dogodio se već u 20. minuti susreta, kada je na semaforu već pisalo 2:0 u korist gostiju. No, vrlo dobrom igrom u narednih 20-tak minuta nogometaši Partizana, s dva pogotka Škuletića uspjeli su izjednačiti na 2:2 i tako si ponovo dali šansu doći do četvrtog pretkola Lige prvaka.

No, te je šanse na minimum sve njihov stoper Trajković, koji nije odolio opaliti omanju ćušku Romanu Bezjaku, slovenskom reprezentativcu koji igra u redovima Bugara. Bjeloruski sudac Kulbakov ispravno je dodijelio crveni karton Trajkoviću u 41. minuti, pa je tako Partizan cijelo drugo poluvrijeme morao igrati s igračem manje.

Imali su 'crno-beli' i tada poneke prilike, ali ostaje dojam kako ih je taj nepromišljeni potez u potpunosti izbacio iz ritma, pa su do kraja uspjeli stvoriti tek nekoliko sporadično opasnih situacija. Uostalom, pogledajte sami…