POGLEDAJTE BROJKE

Nevjerojatno! Modrić ostavio u čudu i Ancelottija, i cijeli nogometni svijet

30.09.2024 u 07:17

Madridski Real imao je vodstvo na Wanda Metropolitanu sve do pete minute sudačke nadoknade. No, tada je za konačnih 1:1 zabio Angel Correa, čime je 'ratnički' derbi ipak okončan miroljubivipđm rezultatom

Posljednji okršaj na istom tom stadionu, prije nešto više od godinu dana, okončan je pobjedom 3:1 za Atletico, a Luka Modrić zamijenjen je već na poluvremenu. Mnogi su tada 'prekiržili' danas 39-godišnjeg kapetana hrvatske reprezentacije, mislieći da je njegovo vrijeme 'prošlo'.

No, Modrić je i dalje 'posojan', opet je zaigrao od prve minute, s time da su sada svi ostali impresionirani.

Jer 'deda' Modrić odradio je 85 minuta u 'luđačkom tempu', ali i imao impresivnu statistiku.

Od 58 dodavanja, sva su bila besprijekorna.

Osim toga Modrić je odigrao i odličan pas prema Viniciusu kod vodećeg gola Real kad je Brazilac pronašao Militaa u kaznenom prostoru.

S obzirom na prikazano nije čudo zašto je Ancelotti ustao s klupe Kada je Modrić izlazio s terena.