Nogometaši Gorice su 3. kolu SuperSport HNL-a na svom terenu odigrali 2:2 protiv Osijeka

GORICA: Radošević - Krizmanić, Maloča, Leš - Mikanović, Pršir, Čaić, Kapulica, Štiglec - Kolar, Ndockyt

OSIJEK: Čavlina - Hasić, Jelenić, Mkrtčjan, Jurišić - Nejašmić - Bukvić, Pušić, Lima, Matković - Ademi

• +38
Gorica - Osijek, SuperSport HNL, 18.8.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice! Gorica i Osijek su u 3. kolu SuperSport HNL-a odigrali bez pobjednika, 2:2

• 89'

89'

Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade

• 82'

82'

GOOOOOOL! Gorica je izjednačila na 2:2! Zabio je Pavlović nakon kornera

• 78'

78'

Nova prijetnja Gorice, Mikanović je pucao glavom, ali ravno u golmana Osijeka Čavlinu

• 76'

76'

Izmjena kod Gorice - izlazi Ndockyt, a umjesto njega ulazi Majstorović

• 75'

75'

Gorica traži izjednjačenje, sad je Skrbin s nekih petnaestak metara iskosa odlično pucao, ali taj je udarac ukrotio i spremno uhvatio Čavlina

• 68'

68'

Promjene u obje momčadi - kod Osijeka je izašo Ademi, a ušao Soldo. Kod Gorice su svoje za večeras odigrali strijelac Kapulica te Čaić i Kolar, a na terenu su umjesto njih Pavlović, Šlogar i Skrbin

• 61'

61'

GOOOOOOL! Kakav preokret Osijeka! Jugović zabija za vodstvo Osijeka 2:1 protiv Gorice! Kapetan Osijeka najbolje se snašao u gužvi u šesnaestercu domaćina, opalio je jednu izbijenu loptu i doslovno s desetak metara rasparao mrežu Gorice

• 53'

53'

GOOOOOOL! Osijek je izjednačio na 1:1. U gužvi se najbolje snašao Jugović, kapetan Osijeka zabio je glavom za izjednačenje

• 51'

51'

Kapulica se sjajno probio po lijevoj strani, dobro je pucao, ali lopta odlazi malo pored desne vratnice gola Osijeka