Nogometaši Osijeka su u prvoj utakmici 2. pretkola Konferencijske lige pobijedili estonsku Levadiju čak 5:1!

OSIJEK: Čavlina - Guedes, Jelenić, Mkrtchyan, Jurišić - Soldo, Jugović, Nejašmić - Pušić, Mierez, Matković

LEVADIA: Valnner - Tur, Heitor, Peetson, Fomba, Yakovlev - Pedro, Mavretič, Ainsalu, Musaba - Felicio

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +40
NK Osijek - Levadia; 2. pretkolo Konferencijska liga, 25.7.2024. Izvor: Cropix / Autor: Vlado Kos
  • 90'

90'

Kraj utakmice! Pukla je petarda na Opus Areni, Osijek je pobijedio Levadiju 5:1! Osijek je po prvi put u povijesti zabio nekome pet golova u Europi

• 90'

90'

Igrat će se četiri minute sudačkog dodatka

• 88'

88'

Sjajna prilika za Osijek - Mierez je povukao kontru i proigrao Pušića. Ovaj je pucao, ali njegov pokušaj odlazi preko gola

• 84'

84'

Uh, ovo je bilo opasno! Velika prilika za Estonce! Pucao je Schjonning-Larsen, njegov je udarac obranio Čavlina, ali se lopta odbila do Livaka koji je uspio promašiti prazan gol! Sreća za Osijek

• 82'

82'

Zamjena i kod Osijeka - Marko Soldo je izašao, a u igri je Šimun Mikolčić

• 81'

81'

Zamijena kod Levadije - izašao je strijelac jedinog gola za goste Yakovlev, a u igri je Roosnupp

• 74'

74'

Nova prilika za Ramona Miereza! Argentinac je pucao glavom, ali lopta odlazi malo iznad gola... Šteta, bila je to dobra prilika za novi gol

• 72'

72'

Nove izmjene - kod Osijeka Vrbanac ulazi umjesto Jelenića, a kod Levadije su na terenu Liivak i Alexandre umjesto Mavretiča i Musabe

• 68'

68'

GOOOOOOOL! Osijek vodi 5:1! Zabio je Bukvić! Pukla je petarda na Opus Areni! Bukvić je zabio samo par minuta nakon što je ušao u igru. Pušić ga je proigrao, a Bukvić pobjegao obrani i kroz noge golmana Levadije zabio za 5:1. Osijek je po prvi put u povijesti zabio nekome pet golova u Europi