ROMA TRIJUMFIRALA

Perišićev Inter porazom u derbiju nastavio posrtati!

02.10.2016 u 23:21

U derbiju talijanske Serie A nogometaši Rome pobijedili su rezultatom 2:1 milanski Inter, za koji je cijelu utakmicu odigrao Ivan Perišić...

Frank de Boer ponovo je pod velikim pritiskom. Pobjeda protiv Juventusa možda mu je podigla autoritet, no neuspjesi u posljednjim utakmicama opet su ga gurnuli na rub otkaza.

Nakon debakla u gostima kod praške Sparte, Inter je ove nedjelje izgubio i u talijanskom derbiju u gostima kod Rome. Domaćina je Džeko doveo u vodstvo u 5. minuti, da bi Ever Banega izjednačio u 72. minuti, no samo četiri minute kasnije Konstantinos Manolas zabio je pobjednički pogodak za Spalettijevu momčad, a Inter doveo u nove probleme.

Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu za Inter, dok je Marcelo Brozović ponovo izbačen iz momčadi od strane nizozemskog trenera i jedva čeka da De Boer dobije otkaz.

Na ljestvici Serie A Roma je sada preskočila Inter koji zaostaje već sedam bodova za vodećim Juventusom.