EREDIVISIE

Početak u novom dresu za Luku Ivanušeca nije mogao biti bolje

03.09.2023 u 16:07

Hrvatski nogometni reprezentativac Luka Ivanušec, donedavni igrač Dinama, ove je nedjelje imao premijeru u dresu novog kluba, Feijenoorda.

U četvrtom kolu nizozemskog prvenstva, aktualni prvak Feijenoord na gostovanju kod Utrechta upisao je pobjedu 5:1, a priliku od prve minute dobio je hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec. Odradio je svih 90 minuta, a sve je zaokružio asistencijom.

Bivšem veznjaku Dinama trebalo je tek 28 minuta da pokaže Nizozemcima kakvog su igrača dobili. Tada je sjajno proigrao Stengsa iza obrane domaćina, a njemu nije bilo teško pogoditi za 2:1.

Prethodno je Feyenoord poveo golom Gimeneza u osmoj  minuti, da bi Utrecht izjednačio u 19. minuti preko Flaminga.

Ivanušecova momčad u 48. minuti zabila je i treći gol, a strijelac je bio Gimenez. U 71. minuti za 4:1 gol je zabio Ueda, a konačnih 5:1 postavio je Minteh u sudačkoj nadoknadi.