igrač preokreta

Pogledajte kako je Jugović za 8 minuta izvukao Osijek iz gubitničke pozicije u Gorici

18.08.2024 u 22:33

Nogometaši Gorice su u 3. kolu SuperSport HNL-a na svom terenu poveli protiv Osijeka 1:0 sjajnim golom Kapulice, a onda se dogodio preokret u svega sedam minuta

Kapulica je zabio u 38. minuti. Vodstvo su domaćini držali do 53. kada se Vedran Jugović najbolje snašao u gužvi i izjednačio na 1:1.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Samo osam minuta kasnije kapetan Osijeka zabio je glavom za izjednačenje i potpuni preokret.

Ova dva gola su iznimno važna za Osijek koji je u Goricu došao bez bodova nakon dva poraza na Opus Areni. I od Dinama i od Šibenika Slavonci su izgubili 1:2. Uz to su ispali i iz Europe tako da ih je Jugović doslovno vratio među žive.