poraz 'bilih'

Pogledajte poraz Hajduka na pripremama; slovenska filijala bolja od 'bilih'

03.07.2024 u 20:14

Nogometaši Hajduka poraženi su u prvom pripremnom susretu u Sloveniji. Radomlje, koje je inače slovenska filijala Hajduka, slavilo je 1:0 golom Štromara u 38. minuti

Hajduk je u najvećem dijelu utakmice, na kojoj je promovirao i nove dresove, imao inicijativu. Jasno je da su 'bili' individualno kvalitetnija momčad od svog slovenskog partnera Radomlja, ali...

No, jasno je da su noge 'teške', pripreme su u punom jeku pa je slovenska momčad to spremno iskoristila iako je fantastičnu priliku već u 2. minuti imao Pukštas čiji je udarac glavom sjajno obranio domaći golman

Radomlje je povelo u 38. minuti nakon što je Rok Štorman pogodio za 1:0.

• +27
Hajduk - Radomlje, pripremna utakmica, 3.7.2024. Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac

Treneri su brojnim izmjenama dali priliku svim igračima da odigraju barem po dvadesetak minuta, pa je i sam ritam utakmice bio dodatno narušen.

Hajduk je imao nekoliko sjajnih prilika u drugom poluvremenu - Dario Melnjak je prvo pogodio gredu, a podom je u situaciji jedan na jedan promašio cijeli gol...

Hajduk - Radomlje 0:1, pripremna utakmica, 3.7.2024. Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport / Croatel

HAJDUK - RADOMLJE 0:1