nešto neviđeno

Pogledajte transparent ispred Allianz Arene koji ismijava Dinamov povijesni poraz

28.09.2024 u 20:05

U petom kolu Bundeslige, Bayern i Bayer odmjerili su snage u utakmici za vrh ljestvice, a atmosfera nije bila napeta samo na terenu. Uzbuđenja je bilo i izvan stadiona, gdje su navijači iz Hrvatske svojim transparentom zahvalili Bayernu za pobjedu nad Dinamom.

Bayern i Bayer susreli su se u petom kolu Bundeslige, a nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 1:1. Goste je u vodstvo doveo Robert Andrich u 31. minuti, ali samo osam minuta kasnije Aleksandar Pavlović je sjajnim pogotkom izjednačio.

No, prije utakmice pojavila se fotografija četvorice navijača iz Hrvatske ispred Allianz Arene, koji su pozirali s transparentom na kojem je pisalo 'Danke für 9:2' (hvala za 9:2), izvijestio je Dalmatinski portal. Na slici su se mogle vidjeti i zastave protiv HNS-a te obilježja Dalmacije i Hajduka. Transparent je bio zahvala Bayernu što je u prvom kolu Lige prvaka 17. rujna uvjerljivo pobijedio Dinamo 9:2, postavivši rekordnu pobjedu u tom natjecanju.

Dinamo sada ima priliku za popravak, jer u srijedu dočekuje Monaco na Maksimiru.