STRIPTIZ

Pogledajte zbog čega je Edin Džeko dobio crveni karton

14.11.2016 u 08:48

Svega je bilo u utakmici Grčke i BiH u Pireju. Tukli su se navijači izvan i na stadionu, uz dva crvena i 12 žutih kartona, ali ono što je napravio Edin Džeko...

BiH je vodila doslovno do samog kraja, gol za 1:1 primila je u 95. minuti utakmice i 'zmajevi' definitivno imaju za čime žaliti. No utakmica je definitivno bila 'visokog rizika', obilježili su je neredi navijača, ali i obračun igrača na terenu.

Sudac je podijelio 12 žutih kartona i dva crvena, a kad vidite zbog čega je isključen Edin Džeko...

Napadač reprezentacije BiH i Rome u 80. minuti utakmice s Grčkom dobio je drugi žuti karton, ali... Džeko je nakon jednog prekršaja ostao ležati na travnjaku, a Sokratis Papasthopulos mu je želio uzeti loptu. No Džeko se nije dao, prvo ga je primio za nogu, a kad se ovaj počeo otimati, Edin je posegnuo za nesportskim potezom - SKINUO MU JE GAĆE!