Nogometaši Hajduka su na rasprodanom Poljudu u 1. kolu nove sezone SuperSport HNL-a pobijedili Slaven Belupo 2:1

HAJDUK: Kalinić - Melnjak, Uremović, Šarlija, Moufi - Rakitić, Pukštas, Kalik, Perišić - Bamba Sanyang, Livaja

SLAVEN BELUPO: Čović - Pllana, Božić, Bosec, Lučić - Bosec, Jelić Balta, Butić, Agbekpornu - Šakota, Caimacov

• +36
Hajduk - Slaven Belupo, SuperSport HNL, 4.8.2024. Izvor: Cropix / Autor: Duje Klaric
Hajduk - Slaven Belupo 1:0 Livaja (18) Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport / Croatel
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Slaven Belupo 2:1 (Poništen gol Pukštasa, 87') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 95'

95'

Kraj utakmice! Hajduk je na Poljudu u 1. kolu SuperSport HNL-a pobijedio Slaven Belupo 2:1

• 91'

91'

Crveni karton, tj. drugi žuti dobio je Lučić pa će Slaven Belupo do kraja igrati s igračem manje

• 90'

90'

Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade

• 88'

88'

Ipak ništa od gola Pukštasa! VAR je intervenirao i presudio da je u toj akciji Krovinović bio u zaleđu... Radi se o centimetirma, no gol ne vrijedi. Hajduk i dalje vodi 2:1

• 87'

87'

GOOOOOOOOL! Pukštas zabija za 3:1 vodstvo Hajduka nakon sjajnog ubačaja iz slobodnog udarca kojeg je izveo Bamba. Bio je Pukštas najviši u skoku, ali... Čeka se odluka iz VAR sobe

• 83'

83'

Prpić je zabio autogol, ali je sudac Lovrić sudio prekršaj u napadu, a nakon provjere je VAR potvrdio odluku suca

• 81'

81'

Ivan Rakitić uz gromoglasni aplauz s tribina izlazi iz igre, a na terenu je umjesto njega Filip Krovinović

• 72'

72'

Slobodan udarac za Hajduk s nekih dvadesetak metara izveo je Ivan Rakitić. Bilo je to blizu, lopta je završila na vanjskom dijelu mreže

• 70'

70'

Utakmicu Hajduka i Slaven Belupa na Poljudu prati 26.189 gledatelja s plaćenim ulaznicama