serie a

Remi Juventusa i Rome u derbiju Serie A; 'vučica' još ne zna za pobjedu

01.09.2024 u 23:07

Nogometaši Juventusa više nisu stopostorni u novoj sezoni talijsnskog prvenstva nakon što su na svom terenu odigrali 0-0 protiv Rome u dvoboju 3. kola Serie A

Juventus je sada na sedam bodova, kao i Inter, Torino te Udinese koji je s minimalnih 1-0 (0-0) kao domaćin nadigrao Como. Roma je 16. s dva boda, dok je Como na dnu s jednim.

U Udinama je strijelac jedinog gola bio Brenner u 43. minuti, a veliku priliku za osvajanje boda za goste propustio je Cutrone koji je u petoj minuti nadoknade promašio kazneni udarac.

Nogometaši Fiorentine u susretu su 3. kola nove sezone talijanskog prvenstva upisali i treći remi odigravši na svom terenu 2-2 (1-2) Monzom.

Gosti su poveli 2-0 golovima Đurića (18) i Maldinija (32), Kean (45) je u samoj završnici prvog poluvremena smanjio zaostatak da bi Gosens (90+6) duboko u sudačkoj nadoknadi postavio konačni rezultat.

Marin Pongračić ostao je na klupi Fiorentine koja je s tri boda 11., dok je Mirko Marić ostao na klupi Monze koja je s dva boda 15.

Istovremeno je Verona kao gost svladala Genou 2-0 (0-0) golovima Tchatchoue (55) i Tengstedta (63-11m), a bivši hrvatski reprezentativni veznjak Milan Badelj igrao je do 60. minute za Genou.