Rijeka je od početka hrabro krenula u utakmicu i svoju dobru igru okrunili su golovima Pašalića (27') i Ivanovića (39', 45') za sigurno vodstvo. Gosti su preko Zulfiji u 42. minuti smanjili prednost. U nastavku domaćin je preko Gode (64') i Djouahre (81') došao do visoke 6:1 pobjede i 3. pretkola Konferencijske lige

RIJEKA: Labrović – Veiga, Radeljić, Dilaver, Goda – Banda, Selahi - Pašalić, Janković, Fruk - Ivanović

DUKAGJINI: Haxhihamza - Dallku, Sylla, Basri, Kameraj - Hugo, Conceicao, Feka - Zulfiji, Santos, Shala

2. pretkolo Konferencijske lige, Rijeka - Dukagjini 6:1 (Ivanović, 90') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
2. pretkolo Konferencijske lige, Rijeka - Dukagjini 5:1 (Djouahra, 81') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
2. pretkolo Konferencijske lige, Rijeka - Dukagjini 4:1 (Goda, 64') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +22
Rijeka - Dukagjini, 2. pretkolo Konferencijske lige, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL
2. pretkolo Konferencijske lige, Rijeka - Dukagjini 2:1 (Zulfiji, 42'') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
2. pretkolo Konferencijske lige, Rijeka - Dukagjini 1:0 (Pašalić, 27') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

GOOOOL!! Hattrick Ivanovića! Napadač Rijeke je izašao sam pred golmana i majstorski je zabio za 6:1
  • 81'

81'

GOOOOOL!! Nastavlja se golijada Riječana! Djouahra je naletio na odbijenu loptu nakon obrane golmana i zabio je za 5:1
  • 78'

78'

Kameraj je zaradio žuti karton
  • 70'

70'

Nova šansa za Rijeku! Opet razigrani Pašalić je pucao s ruba šesnaesterca, ali golman gostiju je siguran
  • 66'

66'

Kod Rijeke ulaze Galešić i Hodža, a izlaze Dilaver i Banda
  • 64'

64'

GOOOOL!! Novi gol Rijeke! Goda se najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu i glavom je zabio za 4:1
  • 60'

60'

Nastavljaju se napadi Riječana! Djouahra je pucao s druge stative, ali golman je u zadnji tren na gol liniji uhvatio loptu
  • 55'

55'

Ilinković je ušao umjesto Selahija
  • 53'

53'

Nova lijepa akcija Riječana! Djouahra je dočekao povratnu loptu i s ruba peterca je pucao po golu, ali golman gostiju je fenomenalno reagirao