Gorica je šokirala Rijeku u prvom poluvremenu preko Mitrovića (3') i autogolom Smolčića (25'). Pjaca je vratio goste u utakmicu s dva pogotka iz penala (35', 53') i Galešić je ispao junak susreta kada je u 89. minuti zabio za konačnih 3:2. Bitna pobjeda Sopićeve momčadi

GORICA: Raspopović, Maloča, Krizmanić, Štiglec - Mrzljak, Pršir - Mitrović, Vujnović, Jurić - Matavž

RIJEKA: Labrović, Smolčić, Dilaver, Galešić, Goda - Selahi, Hodža - Pjaca, Fruk, Pašalić - Ivanović

4. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rijeka 2:3 (Tučnjava poslije utakmice) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
4. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rijeka 2:3 (Galešić, 89') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
4. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rijeka 2:2 (Pjaca 11m, 53') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
4. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rijeka 2:0 (Smolčić AG, 25') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
4. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rijeka 1:0 (Mitrović, 3') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade
  • 89'

89'

GOOOOOOL!! Rijeka je preokrenula utakmicu! Galešić se najbolje snašao nakon kornera i zabio je za 3:2
  • 87'

87'

Zamjena kod Rijeke. Izašao je Pjaca, ušao Radeljić
  • 84'

84'

Rijeka dominira pred kraj utakmice! Grgić je opalio s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan
  • 81'

81'

Opet prijeti Rijeka! Obregon je ispratio ubučaj u šesnaesterac i pucao je pored gola
  • 78'

78'

Vellika šansa za Rijeku! Galešić se najbolje snašao u gužvi i s dva metra je glavom pucao po golu, ali Banić je fenomenalno reagirao i spasio je Goricu