Nije moglo bolje krenuti utakmica za Šibenik, Božić je u 8. minuti zabio za vodstvo. U nastavku Osijek je izjednačio preko Solde (55'), ali goste to nije omelo i iskoristili su veliku grešku Čavline za pogodak Morrisona (61') za 2:1 i veliku pobjedu na početku nove SuperSport HNL sezone

OSIJEK: Čavlina - Guedes, Duarte, Jelenić, Jurišić - Jugović, Soldo - Mikolčić, Pušić, Matković - Mierez

ŠIBENIK: Đaković - Perić, Morrison, Punčec - Kolega, Roca, Bakić, Zuta - Božić, Majić - Santini

1. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Šibenik 1:2 (Aygemang, 61') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Šibenik 1:1 (Soldo, 5 Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Šibenik 0:1 (Božić, 8') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 80'

80'

Ademi je ušao umjesto Matkovića
  • 80'

80'

Lima je opalio s distance, ali nije bio opasnosti za gol Šibenika
  • 75'

75'

Osijek pritišće i traži novi gol, ali ne mogu probiti Šibenikovu obranu
  • 73'

73'

Promjene kod Šibenika, izašli su Božić i Bakić, a ušli Kulušić i Iyendjock
  • 68'

68'

Mierez je pucao glavom nakon kornera, ali to je bio lagan posao za golmana
  • 62'

62'

Kod Osijeka Lima je ušao umjesto Solde
  • 61'

61'

GOOOOOL!! Šibenik je uspio doći do novog vodstva protiv Osijeka! Nova greška Čavline, koji je loše ispucao loptu i Aygemang je glavom zabio za 2:1
  • 55'

55'

GOOOOL!! Osijek se vratio u utakmicu! Soldo je pucao iz okreta s ruba šesnaesterca i uz malo sreće je zabio za 2:1