Obje momčadi su imale svojih prilika, ali nakon 90. minuta nije bilo golova. Olympiakos je pred kraju drugog produžetka u 116. minuti golom El Kaabija srušio Fiorentinu i osvojio je Konferencijsku ligu

OLYMPIAKOS: Tzolakis - Rodinei, Retsos, Carmo, Ortega - Hezze, Iborra - Podence, Chiquinho, Fortounis - El Kaabi

FIORENTINA: Terracciano - Dodô, Milenković, Quarta, Biraghi - Arthur, Mandragora -González, Bonaventura, Kouamé - Belotti

• +9
Olympiakos - Fiorentina, Finale Konferencijske lige (29.5.2024.) Izvor: EPA / Autor: ACHILLEAS CHIRAS
  • 116’

GOOOOOOOL!! Olympiakos je poveo protiv Fiorentine! El Kaabi je ispratio ubačaj na prvu stativu i spretno je glavom zabio za 1:0!

• 110’

Prijeti Fiorentina! Ikone je dočekao ubačaj u šesnaestercu i opalio je po golu, ali Tzolakis je spreman

• 106’

Počeo je drugi produžetak

• 105’

Kraj prvog produžetka

• 96’

Uff, ovo je mogao biti sjajan gol! Jovetić je potegnuo s ruba šesnaesterca, ali Terracciano je siguran

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Kraj 90 minuta, slijedi prvi produžetak!

• 90’

Igrat će se još najmanje 7 minuta sudačke nadoknade

• 80’

Prijeti Olympiakos! Iborra je ispratio ubačaj u šesnaesterac i glavom je pucao malo pored gola

• 69’

Velika prilika za Fiorentinu! Kouamea je dočekao odbijenu loptu u odličnoj poziciji u šesnaestercu, ali Tzolakis je još jednom sjajno reagirao i obranio je udarac