Hajduk je od prve minute preuzeo kontrolu i već su u drugoj minuti poveli prvijencem Rakitića. Bijeli su svoju dobru igru okrunili još golovima Durdova (17'), Kalika (62') i Livaje (88') za visoku 4:0 pobjedu

HAJDUK: Lučić - Hrgović, Uremović, Prpić, Diallo - Rakitić, Krovinović - Durdov, Kalik, Dajaku - Livaja

ŠIBENIK: Đaković - Perić, Morrison, Dujmović - Kolega, Kavelj, Bakić, Žuta - Torres - Božić, Santini

• +30
Hajduk - Šibenik (6.10.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Duje Klaric
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 88'

88'

GOOOOOL!! Nastavlja Hajduk u istom ritmu! Livaja je ispratio ubačaj i zabio je za 4:0!

• 81'

81'

Biuk je opalio s distance, ali nije bio precizan

• 77'

77'

Moufi je ušao umjesto Rakitića

• 75'

75'

Uff, ovo je skoro bio sjajan gol za Šibenik! Žuta je silotivo pucao s distance, ali Lučić je fenomenalnom obranom sačuvao praznu mrežu

• 72'

72'

Kalik je izašao uz pljesak Poljuda! Zamijenio ga je Bamba

• 69'

69'

Hajduk nastavlja u istom ritmu i traže novi gol! Šibenik se grčevito brani

• 63'

63'

Gattuso radi nove zamjene, ušli su Melnjak, Sigur i Biuk izašli su Diallo, Durdov i Dajaku

• 62'

62'

GOOOOL!! Novi gol za Hajduk! Prpić je proigrao Kalika koji se sjajno snašao i spretno je zabio za 3:0!

• 55'

55'

Nova šansa za Hajduk! Livaja je sjajno uposlio Kalika koji je dobro pucao, ali Đaković je još bolje obranio