Dinamo je odlično krenuo u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili preko Pjace u 30. minuti. Qarabag je pred kraj poluvremena propustio par velikih prilika i Modri su to kaznili u drugom poluvremenu golovima Kulenovića (75', 85') za konačnih 3:0

DINAMO: Nevistić - Ristovski, Theophile, Mmaee, Pierre-Gabriel - Mišić - Pjaca, Sučić, Baturina, Hoxha - Petković

QARABAG: Buntić - Silva, Mustafadze, Medina, Jafargulijev - Romao, Andrade - Leonardo Andrade, Benzia, Zoubir - Juninho

• +20
Bad Blue Boys; Dinamo - Qarabag, Liga prvaka, 20.8.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Josip Regovic/PIXSELL
  • +78
Dinamo - Qarabag, Liga prvaka, kvalifikacije, 20.8.2024. Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Jaoooo! Nakon sjajne kontre Baturina je izašao sam pred golmana, ali pogodio je stativu

• 90'

90'

Sergej Jakirović je dobio žuti karton zbog prigovora

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 90'

90'

Rog je pucao iz dobre pozicije u šesnaestercu, ali obrana je to blokirala

• 85'

85'

Nevjerojatno! Nema ipak penala

• 85'

85'

Branić gostiju je igrao rukom u šesnaestercu i VAR provjerava mogući penal za Dinamo!

• 80'

80'

GOOOOOL!! Novi gol za Dinamo! Cordoba se dobro snašao u gužvi u šesnaestercu i pucao je po golu, ali golman je to obranio, ali Kulenović je naletio na odbijanac i zabio je za 3:0!

• 77'

77'

Jakirović radi nove zamjene, Cordoba i Rog su ušli umjesto Petkovića i Sučića

• 76'

76'

GOOOOOOL!! Dinamo je povećao prednost protiv Qarabaga! Baturina je sjajno proigrao Kulenovića koji je hladnokrvno pospremio loptu u mrežu za 2:0