U-21 reprezentacija Hrvatske u Koprivnici igra protiv Andore (18 sati, MAXSport 1) jednu od ključnih utakmica kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Cilj je jasan - pobijediti Andoru i izbjeći poraz u zadnjem kolu protiv Grčke kako bi se izborilo mjesto u doigravanju za europsku smotru.

• 56'

56'

Vušković je povukao loptu, proigrao Hrgovića, ali su njegov centaršut izblokirali gosti.

• 54'

54'

Ništa bolje ne igra Hrvatska na startu drugog dijela, a gosti sve više odugovlače s igrom.

• 47'

47'

Odmah korner na startu drugog poluvremena. Izborio ga je Ljubičić. I opet loš ubačaj.

• 46'

46'

Počelo je drugo poluvrijeme. Ljubičić i Hodža ušli su umjesto Ivanovića i Belcara.

• 45'

45'

Kraj prvog dijela.

• 41'

41'

Lijepo se Beljo izborio za loptu između dvojice suparnika, lopta je došla do Valinčića na desnu stranu, ali grozan centaršut je uslijedio.

• 37'

37'

Prvi pokušaj Andore, lopta odlazi visoko iznad gola.

• 34'

34'

Sjajan prodor Crnca po desnoj strani, ali na kraju je nakon ubačaja dobio samo korner. Hrvatska će tako imati prvi korner na utakmici.

• 33'

33'

Prošlo je pola sata igre, a Hrvatska je samo jednom zaprijetila slabašnim gostima.