Austrija je odlična krenula u susret i poveli su golom Traunera u 9. minuti, ali Poljska je brzo izjednačila preko Piateka u 30. minuti. U nastavku Austrija je bila opasnija momčad i to su okrunili pogocima Baumgartnera (66') i Arnautovića (11m, 78') za konačnih 3:1

POLJSKA: Szczesny; Bednarek, Dawidowicz, Kiwior - Frankowski, Piotrowski, Zielinski, Slisz, Zalewski - Buksa, Piatek

AUSTRIJA: Pentz - Mwene, Trauner, Lienhart, Posch - Grillitsch, Seiwald, Laimer, Sabitzer, Baumgartner - Arnautović

• +27
Poljska - Austrija, Euro (21.6.2024.) Izvor: EPA / Autor: Hannibal Hanschke
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade
  • 87'

87'

Austrija kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju
  • 78'

78'

GOOOOOOL!! Arnautović je siguran s bijele točke i Austrija vodi 3:1!
  • 78'

78'

Szczesny je zaradio žuti karton
  • 77'

77'

Penal za Austriju! Sabitzer je izašao jedan na jedan s golmanom, Szczesny je napravio prekršaj i sudac je pokazao na najstrožu kaznu
  • 75'

75'

Nova velika šansa za Austriju! Baumgartner je sjajno progirao Wimmera u šesanestercu koji je iz odlične pozicije pucao po golu, ali Szczesny je još jednom siguran
  • 67'

67'

GOOOOOL!! Austrija je povela protiv Poljske! Baumgartner se nakon sjajne akcije sjurio u šesnaesterac i hladnokrvno je pospremio loptu u mrežu za 2:1!