Rijeka u 10. kolu SuperSport HNL-a gostuje u Kranjčevićevoj kod Lokomotive. Utakmicu možete gledati na MAXSport1 (MAXtv) a tekstualni prijenos uz video golova i najboljih prilika pratite na tportalu

LOKOMOTIVA: Šubarić - Mody, Karačić, Dajčer, Leovac - Fetai, Smakaj - Sušak, Vrbančić, Goričan - Čop

RIJEKA: Zlomislić - Smolčić, Majstorović, Radeljić, Devetak - Selahi - Pašalić, Petrovič, Fruk, Janković - Perica

• +17
NK Lokomotiva - NK Rijeka (18.10.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL
  • 60'

60'

Slab je ritam igre u drugom poluvremenu, za sada nema pravih prilika

• 55'

55'

Vranjković je dobio žuti karton

• 46'

46'

Promjena kod Lokomotive,  ušao je Vranjković umjesto Suška

• 46'

46'

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45'

45'

Kraj prvog poluvremena

• 42'

42'

Selahi je zaradio žuti karton

• 35'

35'

Smirio se ritam utakmice i zadnjih par minuta gledamo borbu na sredini terena

• 26'

26'

GOOOOL!! Lokomotiva se brzo vratila u utakmicu! Karačić je ispratio ubačaj u šesnaestercu i sjajno je glavom pogodio za 1:1!

• 24'

24'

GOOOOOL!! Rijeka je povela protiv Lokomotive! Radeljić se sjajno snašao u šesnaestercu i škaricama je zabio za 1:0!

• 17'

17'

Opet prijeti Rijeka! Fruk je pucao iz slobodnog udarca s nekih 25 metara, ali nije bio precizan i lopta je otišla pored gola