Šibenik je došao do zasluženog vodstva u 23. minuti golom Žute. Lokomotiva je u nastavku napadala i stvorila je mnogo prilika, ali nisu uspjeli zatresti mrežu gostiju i rezultat je ostao 0:0

LOKOMOTIVA: Šubarić - Karačić, Živković, Dajčer, Žilinski - Smakaj, Baždarić - Sušak, Mudražija, Goričan - Čop

ŠIBENIK: Đaković - Perić, Punčec, Morrison, Žuta - Roca, Bakić - Kolega, Majić, Božić - Santini

• +32
Lokomotiva - Šibenik (23.8.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minuta sudačke nadoknade

• 86'

86'

Nova ogromna šansa za Lokomotivu! Čuić je iz peterca pucao glavom, ali Đaković je fenomenalnom obraniom spasio Šibenik

• 84'

84'

Božić je dobio žuti karton

• 83'

83'

Dvostruka zamjena kod Šibenika, Gačić i Zdunić su ušli, a izašli su Roca i Božić

• 79'

79'

Nastavlja se pritisak Lokomotive, ali Čabrajinoj momčadi ostalo je još malo vremena

• 72'

72'

Čabraja radi novu promjenu, Čuić je ušao umjesto Smakaja

• 69'

69'

Promjena kod Šibenika, Prekodravac je ušao umjesto Majića

• 67'

67'

Lokomotiva napada i kruži oko šesnaestercu Šibenika koji se za sada sjajno brani

• 59'

59'

Božić je nakon dobre akcije Šibenika izašao sam pred golmana i zabio je 2:0, ali pogodak je poništen zbog zaleđa