aba liga

'Zmajčeki' su na Gripama rutinski pobijedili Split; 'žuti' su na kraju ostali na čak 18 koševa minusa

07.10.2022 u 19:07

Košarkaši Splita su u 2. kolu regionalne ABA lige pretrpjeli drugi uvjerljivi poraz, na svom su terenu izgubili od Cedevita Olimpije 95:77

Zahvaljujući raspoloženom Nelsonu Split je držao rezultatski priključak tijekom prvih 10 minuta, ali gosti su odličnim šutom s distance i daleko boljim skokom kontrolirali utakmicu.

Već na poluvremenu je bilo 53:41 za Ljubljančane, a u drugom dijelu sastav Cedevta Olimpije pobjegao je i na 20 koševa razlike pa je posljednja četvrtina bilo tek odrađivanje posla.