MAXTV PRVA LIGA

Istra i Hajduk podijelili bodove u Puli

22.07.2012 u 20:50

Prvo kolo MAXtv Prve lige zatvara ogled u Puli između domaće Istra i splitskog Hajduka. Trener Hajduka Mišo Krstičević uvjeren je kako njegova momčad neće 'poletjeti' nakon europske pobjede nad Skontom, te se nada dobrom rezultatu i bodovima iz Pule

Nakon solidne europske predstave i pobjede nad Skontom, Hajduk u nedjelju navečer na Aldu Drosini otvara MaxTV Prvu HNL. Za trenera Mišu Krstičevića nema dileme kako će njegovi igrači dati maksimum i pokušati izboriti sva tri boda. No ni u Istri se ne namjeravaju tako lako predati. Iako su ostali bez svog stožernog igrača Bellea, trener Pamić najavljuje dobru igru svojih pulena. Utakmica počinje u 21 sat, a tekstualni prijenos pratite na tportalu.

Istra - Hajduk 0:0

90+3' završila je utakmica u Puli
89' očito nećemo vidjeti gol u Puli, no treba odati priznanje igračima za borbenost
80' ulazimo u posljednjih deset minuta ogleda
77' opet Križman prijeti
69' odlična reakcija Križmana nakon kornera, ali opet Blažević brani
66' pritišću domaćini sve više i stežu obruč oko Hajdukovog gola
56' iz jedne greške je Hajduk skoro postigao pogodak. Lopta je došla do Vukušića koji je neometan s ruba šesnaesterca pucao jako loše
52' Hajduk je sada imao sreća. Lopta je došla do Linića koji snažno puca, ali Blažević opet izbacuje loptu u korner
51' u uvodnim minutama drugog dijela, Istra ima daleko više od igre, stalno opsjedaju gol Hajduka
48' Domaćini su krenuli atraktivno, Prgomet je odlično pucao a Blažević u posljednji tren obranio i skrenuo loptu u korner
46' započelo je drugo poluvrijeme
45+1' završilo je prvo poluvrijeme u Puli
45' igrati će se jedna minuta sudačke nadoknade
40' sve u svemu, iako nema golova lijepo se igra u Puli. Obje momčadi teže postići pogodak
31' dobar potez Vukušića koji iz okreta puca, ali točno u Prskala
29' velika neopreznost u domaćoj obrani. Lopta je došla do Andrijaševića koji je s pet metara pokušao prebaciti Prskala, no neprecizno
27' opet prijete domaćini no iz izgledne prilike lopta odlazi iznad gola
24' malo je splasnula igra u Puli, nakon uvodnih odličnih 15-tak minuta sada je tempo pao
15' otvoreno s jedne i druge strane se igra u Puli, no golova zasad nema
11' sada je Hajduk zaprijetio preko Andrijaševića, no njegov udarac iskosa s pet metara brani Prskalo
7' izvrsno se igra u Puli. Sada je Križaman dobro potegao s ruba šesnaesterca, no malo pored gola Hajduka
4' vrlo dobar ubačaj Vršarevića u peterac Istre, no Vukušić nije ispratio akciju
2' dobar početak Istre, već je Blažević morao intervenirati
1' započela je utakmica u Puli

Istra: Prskalo, Čagalj, Milić, Strnatić, Sušić, Jerković, Križman, Roce, Blagojević, Prgomet, Prelčec.
Hajduk: Blažević, Vršajević, Maloča, Jonjić, Jozinović, Andrijašević, Radošević, Caktaš, Luštica, Vukušić, Maglica